Oferta recyklingu gruzu

Terbet-Recykling świadczy usługi kruszenia gruzu budowlanego u Zleceniodawcy na terenie całego kraju. Daje to wymierne korzyści w postaci przerobienia i ponownego wbudowania materiału w miejscu jego powstania. W ten sposób wykonawca zaoszczędza koszty transportu i zakupu nowych materiałów budowlanych jak i koszty wywozu wraz z kosztami składowania gruzu na wysypisku.

Kruszarka posiada separator magnetyczny. Znaczy to, że w trakcie procesu kruszenia odpadów żelbetowych następuje oddzielenie zbrojenia i innych części metalowych od właściwego gruzu. W przypadku zaś nadmiernego zanieczyszczenia gruzu ziemią czy piaskiem uruchomienie odsiewu wstępnego powoduje oczyszczenie gruzu jeszcze przed samym procesem kruszenia z nadmiaru tegoż materiału. Przepustowość młyna w zależności od wielkości materiału wsadowego wynosi 100-150 Mg/h.

Kruszarka zasilana jest z własnego agregatu prądotwórczego napędzanego silnikiem diesla mocy 300kVA, a więc może pracować w dowolnym miejscu. Terbet-Recykling posiada również zestaw przesiewający, który może być eksploatowany z kruszarką lub samodzielnie. Do pracy samodzielnej zestaw sitowy wyposażony jest w trójfazowy agregat prądotwórczy z silnikiem wysokoprężnym. W przypadku pracy sit z kruszarką zasilanie następuje z generatora kruszarki.

Terbet-Recykling poza recyklingiem gruzu budowlanego świadczy również usługę kruszenia węgla (na miał energetyczny 0-20 mm zgodnie z polską normą) na terenie całego kraju.

Terbet-Recykling oferuje również sprzedaż kruszyw:

  1. Kruszywo betonowe o frakcjach 0-32 mm, 32-56 mm, >56 mm, 0-63 mm
  2. Kruszywa asfaltowe i asfaltowo-betonowe o frakcjach 0-32 mm, 32-56 mm, >56 mm, 0-63 mm
  3. Kruszywo ceglane o frakcjach 0-32 mm, 32-56 mm oraz >56 mm - doskonałe na ścieżki rowerowe, korty tenisowe, boiska szkolne, ścieżki piesze w założeniach parkowych
  4. Niesort o frakcji 0-45 mm - doskonały na podbudowy pomocnicze

Zapraszamy do współpracy.

Przykładowe produkty